Challenge BCN 10kPARTICIPA-HI!!
Facebook
Twitter
Instagram
 
 
Tornar al inici
Inscripció gratuïta
Classificacions
Reglament
Premis
Patrocinadors
Històric i fotos
Contacte
 
Calendari 18/19
1. 09/09/2018
Cursa del Poble Nou
2. 16/09/2018
Cursa de la Mercè
3. 13/10/2018
Cursa del Correbarri
4. 26/10/2018
Cros popular de Sants
5. 04/11/2018
Cursa popular Sant Martí
6. 25/11/2018
Cursa Jean Bouin
7. 16/12/2018
Cursa Popular de la Sagrera
8. 31/12/2018
Cursa dels Nassos
9. 20/01/2019
Cursa de Sant Antoni
10. 07/04/2019
Cursa el Corte Ingles
11. 28/04/2019
Cursa Bombers
12. 12/05/2019
Cursa Dir GU
13. 19/05/2019
Cursa de Nou Barris
14. 02/06/2019
Cursa de la Maquinista
 
Patrocinadors
Institut Barcelona Esports
http://www.fcatletisme.cat
 
Trofeus i obsequis

Tenen trofeu i obsequi els 3 primers absoluts, els 3 primers de cada categoria i els 3 primers homes i dones discapacitats visuals.

També podran recollir un obsequi els primers 250 homes i dones de la classificació general.

jaqueta Tincup daurada i negra
 
 
Propera cursa puntuable
Inscriu-te...
 
Cursa per la integració
Inscriu-te a la propera cursa puntuable de la III Challenge BCN10k i corre el 03/07/11 a la cursa per la Integració.
 
 
Homes premiats
Absolut
  1 Juan Manuel Alvarez Ramos 1506 .70  
  2 Eric Monasterio Bonet 1440 .69  
  3 Toni Bautista Tortajada 1414 .63  
 
Promeses
  1 Pablo Pérez León 1404 .62  
  2 Xavi Arcas Salvador 1387 .03  
  3 Daniel Jiménez Isábal 1270 .36  
 
Sèniors
  1 Lucas Alonso Duró 1404 .25  
  2 Bruno Paz Palanques 1295 .77  
  3 Jon Ander González Matias 1282 .51  
 
Veterans 35
  1 Ferran Relat Goberna 1382 .68  
  2 Albert Sasot Vaño 1338 .07  
  3 Lucio Demetrio Patiño Tanta 1331 .93  
 
Veterans 45
  1 Miguel Nocelo Zarate 1343 .88  
  2 Jose Rodriguez Lucena 1320 .82  
  3 David Valls Lázaro 1300 .03  
 
Veterans 55
  1 Angel Guerra Garcia 1182 .70  
  2 Pedro Moreno Alcobendas 1167 .03  
  3 Juan Chillida Martinez 1159 .44  
 
Veterans 65
  1 Andreu Ballbe Garcia 1114 .43  
  2 Mario Martin Clusella 980 .41  
  3 Gabriel Miquel Costa 970 .37  
 
Discapacitats visual
  1 Daniel Llambrich Gabriel 1009 .31  
  2 Pedro Gonzalez Marin 701 .10  
  3 Oscar Santos Veiga 656 .93  
Més informació...  
 
Dones premiades
Absolut
  1 Yolanda Riera Gironza 1489 .47  
  2 Linda Arnott 1366 .15  
  3 Eulalia Alonso Carbonell 1361 .82  
 
Promeses
  1 Marta Sabaté Tormos 1239 .09  
  2 Nicole Cadima Ortuño 958 .53  
  3 Anna Nicolas Cabrera 892 .45  
 
Sèniors
  1 Andrea Martínez Monteiro 1321 .76  
  2 Inés Mota 1307 .38  
  3 Anna Garcia Torres 1274 .84  
 
Veteranes 35
  1 Enka Viñas Serrano 1282 .58  
  2 Ewelina Buras 1271 .88  
  3 Nónica Fernández Pujol 1239 .59  
 
Veteranes 45
  1 Laura Teruzzi 1338 .48  
  2 Paqui Calero Cabrera 1279 .53  
  3 Montserrat Cote Benitez 1274 .77  
 
Veteranes 55
  1 Margarita Muñoz Arenas 1217 .07  
  2 Maria Marcè Mata 1191 .14  
  3 Maite Castellvi Savall 1119 .48  
 
Veteranes 65
  1 Encarna Ursueguia Sosa 916 .79  
  2 Sara Cavallé Izquierdo 834 .69  
  3 Carmen Gutierrez Gutierrez 748 .89  
 
Discapacitats visual
  1 Miriam Monterde 932 .40  
  2 Gema Sevillano Ordoñez 627 .39  
  3 Emilia Muñoz Jiménez 440 .27  
Més informació...  

 

Propera cursa puntuable
Inscriu-te...
 
Cursa per la integració
Inscriu-te a la propera cursa puntuable de la III Challenge BCN10k i corre el 03/07/11 a la cursa per la Integració.
 
 
Classificació Masculina
  1 Toni Bautista Tortajada 1256 .93  
  2 Sergio Fernandez Salazar 1204 .21  
  3 Xavi Arcas Salvador 1200 .35  
Més informació...  
 
Classificació Femenina
  1 Eulalia Alonso Carbonell 1176 .85  
  2 Paqui Calero Cabrera 1139 .26  
  3 Sandra Maldonado 1128 .38  
Més informació...  
 
 
     
     
  ChampionChip
  Challenge BCN10k   Menú web   Classificacions
 

Organitzador ChampionChip
Contacte amb l'organització
Avís legal

CUAC interactive

  Inscripció gratuïta
Classificacions
Reglament de la Challenge
Premis i cerimònia
Patrocinadors
Històric i fotos temporada
 

Masculina
Femenina

Facebook   Twitter   Instagram