Challenge BCN 10kPARTICIPA-HI!!
Facebook
Twitter
Instagram
 
 
Tornar al inici
Inscripció gratuïta
Classificacions
Reglament
Premis
Patrocinadors
Històric i fotos
Contacte
 
Calendari 2019/20
1. 08/09/2019
Cursa del Poble Nou
2. 29/09/2019
Cursa de la Mercè
3. 13/10/2019
Cursa del Correbarri
4. 20/10/2019
Cros popular de Sants
5. 27/10/2019
Cursa Bombers
6. 03/11/2019
Cursa popular Sant Martí
7. 24/11/2019
Cursa Jean Bouin
8. 15/12/2019
Cursa Popular de la Sagrera
9. 31/12/2019
Cursa dels Nassos
10. 19/01/2020
Cursa de Sant Antoni
11. 19/04/2020
Cursa el Corte Ingles
 
Patrocinadors
Institut Barcelona Esports
http://www.fcatletisme.cat
 
Trofeus i obsequis

Tenen trofeu i obsequi els 3 primers absoluts, els 3 primers de cada categoria i els 3 primers homes i dones discapacitats visuals.

També podran recollir un obsequi els primers 250 homes i 250 dones de la classificació general.

 
Propera cursa puntuable
Inscriu-te...
 
Cursa per la integració
Inscriu-te a la propera cursa puntuable de la III Challenge BCN10k i corre el 03/07/11 a la cursa per la Integració.
 
 
Homes premiats 2017-18
Absolut
  1 Juan Manuel Alvarez Ramos 1516 .64  
  2 Xavi Arcas Salvador 1450 .33  
  3 Toni Bautista Tortajada 1439 .24  
 
Promeses
  1 Pablo Pérez León 1257 .40  
  2 Jesús Valdés Querol 1236 .66  
  3 Marc Sevilla Vizcaino 1208 .27  
 
Sèniors
  1 Emile Kobiyama 1393 .69  
  2 Lucas Alonso Duró 1385 .59  
  3 javi Gracia Jimenez 1340 .12  
 
Veterans 35
  1 Alejandro Giral Aguilar 1361 .44  
  2 Ferran Relat Goberna 1351 .67  
  3 Toni Abellan Gomez 1330 .03  
 
Veterans 45
  1 Joan Oriol Orpinell 1394 .53  
  2 Sergio Fernandez Salazar 1391 .36  
  3 Joan Mulero Pruna 1305 02  
 
Veterans 55
  1 Rob Metcalf 1260 .18  
  2 Jose antonio Peña Galeote 1233 .66  
  3 Andres Marin Lebrero 1188 .68  
 
Veterans 65
  1 Pedro Moreno Alcobendas 1121 .29  
  2 Andreu Ballbe Garcia 1026 .15  
  3 Francesc Sanchez Soriano 992 .28  
 
Discapacitats visual
  1 Jaume Bajo Lea 658 .63  
  2 Daniel Llambrich Gabriel 652 .03  
  3 Enrique Ortega Torija 540 .21  
Més informació...  
 
Dones premiades 2017-18
Absolut
  1 Yolanda Riera Gironza 1509 .69  
  2 Carolina Montañana Burillo 1381 .59  
  3 Eulalia Alonso Carbonell 1350 .04  
 
Promeses
  1 Laura Cerceda Pérez 1186 .22  
  2 Mar Olivé Nieto 950 .88  
  3 Marta Sabaté Tormos 921 .84  
 
Sèniors
  1 Anna Garcia Torres 1287 .24  
  2 Mireia Suñe Galan 1259 .54  
  3 Patricia Rosa Solana 1127 .90  
 
Veteranes 35
  1 Sandra Maldonado 1295 .60  
  2 Silvia Segura Parra 1232 .73  
  3 Clara Bernadi Gasulla 1148 .23  
 
Veteranes 45
  1 Linda Arnott 1321 .53  
  2 Paqui Calero Cabrera 1305 .57  
  3 Montserrat Cote Benitez 1221 .21  
 
Veteranes 55
  1 Margarita Muñoz Arenas 1189 .85  
  2 Patrizia Campana 1179 .44  
  3 Espe Zuriguel Perez 1126 .21  
 
Veteranes 65
  1 Maria Marcè Mata 1164 .73  
  2 Encarna Ursueguia Sosa 916 .54  
  3 Mercè Delgado Gonzalez 895 .51  
 
Discapacitats visual
  1 Miriam Monterde 970 .53  
  2 Emilia Muñoz Jiménez 180 .04  
Més informació...  

 

Propera cursa puntuable
Inscriu-te...
 
Cursa per la integració
Inscriu-te a la propera cursa puntuable de la III Challenge BCN10k i corre el 03/07/11 a la cursa per la Integració.
 
 
Classificació Masculina
  1 Jon Koldo Gonzalez 100 .00  
  2 Xavier Figuerola Ortín 99 .07  
  3 Juan Pedro Mora Ramirez 97 .68  
Més informació...  
 
Classificació Femenina
  1 Mireia Suñe Galan 100 .00  
  2 Inês Mota 98 .45  
  3 Alessandra De Magistris 96 .73  
Més informació...  
 
 
     
     
  ChampionChip
  Challenge BCN10k   Menú web   Classificacions
 

Organitzador ChampionChip
Contacte amb l'organització
Avís legal

CUAC interactive
www.freepik.es

  Inscripció gratuïta
Classificacions
Reglament de la Challenge
Premis i cerimònia
Patrocinadors
Històric i fotos temporada
 

Masculina
Femenina

Facebook   Twitter   Instagram